Osvětimany — Ostrožská Lhota 3 : 3 (1:2)

TJ OSVĚTIMANY-SK OSTROŽSKÁ LHOTA 3:3 (1:2)

branky:Martin Kusák,Patrik Štergenich,Přemysl Radoch

rozhodčí:Stanislav Toman(Strání)-Jiří Němec(Hluk),Jiří Janča(Hor.Němčí)

sestava:Zbyněk Šicha-Martin Doležal,Ondřej Kotačka,Filip Zbořil,Kamil Horák-Jiří Jurčeka,Patrik Štergenich,Přemysl Radoch,Martin Kusák (Václav Kuban)-Daniel Štergenich,Erik Pešík

vedoucí mužstva:Jiří Jurásek

masérka:Hanka Štěpánová

LHOTU O DVA BODY PŘIPRAVILI ROZHODČÍ!!!

Naši fotbalisté v sobotu odcestovali do Osvětiman bez opor Michala Zalubila,Jožky Juráska,Ondry Bachana a Jožky Štergenicha.V oslabené sestavě ale podali na útulném stadionku v Chřibech výborný výkon a nakonec si vezou cenný bod.

Ty body mohly být všechny tři,ale to by museli být pánové rozhodčí alespoň trochu objektivnější a spravedlivější.Od samého úvodu bylo vidět,na čí straně jsou jejich sympatie.To,co předvedli páni arbitři Toman (hlavní) s pomezním Němcem(v Sušicích si proti Lhotě vymyslel penaltu a v Nivnici ukončil zápas),už asi dlouho nikdo nikde neuvidí.Hlavně druhý poločas to byla ,,jednosměrka"proti mladému mužstvu Lhoty!Pánové,co vám ti mladí kluci udělali,že po nich tak jedete!?Nikdo si ale stěžovat nechce a ani nebude,to si musí sáhnout do svědomí oni sami.A jestliže si myslí,že ho mají čisté,tak je to s krajským fotbalem na Zlínsku velmi špatné (a to byl,prosím,na utkání přítomen i delegát a ten proti výkonu rozhodčích neměl námitky!!!???) :-((

Ale pěkně po pořádku.Hned v první minutě měl stoprocentní šanci Jirka Jurčeka,ale domácí brankář se blýskl vynikajícím zákrokem a své spoluhráče podržel.Za deset minut se skóre už měnilo.Na levé straně se dostal k míči Martin Kusák a nevídanou dělovkou vymetl pavučiny v horním rohu domácí brány-0:1.Naši fotbalisté hráli dobře,udávali tempo hry a měli i další šance,které vyřešil výborný domácí gólman.Ve 22.minutě to už bylo ale 0:2.Tentokráte se zprava prosadil Patrik Štergenich a pro změnu vymetl šibenici v druhém rohu domácí svatyně.Byla to podobná branka,,jakou dal v superfinále Falcao proti Chelsea.Paráda,nádherný gól,,jako ten první.Fandové Lhoty byli u vytržení a hnali své mužstvo stále dál.Jenže tři minuty před odchodem do kabin neudržel Zbyněk Šicha tvrdou střelu a domácí gólem do šatny snižují na poločasových 1:2.Byla to velká škoda,protože do konce poločasu chyběl jen kousek.

Hned v úvodu druhé půle se dočkali Osvětimany dokonce vyrovnání po rohovém kopu.Zde udělala naše obrana chybu při obsazování protihráčů.Hra se pak vyrovnala a dlouhé nákopy domácích nám přidělávaly starosti.Když se naši hráči dostali za polovinu hřiště,byli zastaveni buď praporkem,nebo faulem.Přesto šli Lhoťané znovu do vedení.Po rohovém kopu se odrazil balon k Přemkovi Radochovi a ten z dobrých dvaceti metrů opět trefil šibenici!Našim fotbalistům ale dnes vítězství dopřáno nebylo,protože čtyři minuty před koncem dotlačili Osvětimanští míč do naší branky-3:3.Pak trefil Patrik Štergenich ještě spojnici tyče a břevna,ale víc se nám již nepodařilo.

Před zápasem bychom bod z Osvětiman asi brali,ale po skončení utkání byla z hráčů i diváků cítit křivda,protože dneska nám sebrali vítězství rozhodčí!Hráči si za výkon zaslouží absolutorium a za povzbuzování pochvalu také lhotští fandové.