branky: 6.Bahula, 38.Chytil (p) - 12.Zbořil, 80.Pešík E.
ŽK: 45.Zámečník J., 54.Rybnikář, 64.Zámečník Ji. - 44.Štergenich D., 56.Štergenich P., 66.Kuban
sestava H.Němčí: Rybnikář - Hlaváček, Fibichr, Chytil, Bahula (68.Kadlček), Svabdík, Tureček, Zámečník J. (89.Tureček P.), Zámečník Ji., Malík, Bobčík (83.Chlumský)
sestava O.Lhota: Gál - Šmahaj, Pešík D., Pešík E., Štergenich P., Štergenich D. (57.Krátký), Horák, Kopeček, Kadaš, Lučný (62.Kuban), Zbořil
diváci: 150
rozhodčí: Zámečník
     K prvnímu utkání nové sezóny jsme odjížděli na půdu soupeře do Horního Němčí. V našem kádru se objevil i "navrátilec" Kadaš a nová akizice v podání gólmana Gála a ten si hned v 6.minutě vybral "nováčkovskou" daň, když ho po chybě přeloboval domácí Bahula a otevřel skóre zápasu - 1:0. Radost domácích netrvala však dlouho, již ve 12. minutě bylo srovnáno, když Zbořil vystihl špatnou rozehrávku domácího gólmana Rybnikáře - 1:1. Další brankové příležitosti měli převážně fotbalisté z Ostrožské Lhoty, kdy hrozili nebezpečně ze standartních situací. Po rychlém brejku Lhoty, šel na domácího brankáře E. Pešík, obešel i jeho, ale míč do prázdné branky nedokázal dostat zásluhou rychlého návratu obránce domácích. Když už to vypadalo, že se do kabin bude odcházet za nerozhodnutého stavu, přišla 38.minuta a rozhodčí odpískal, po faulu ve vápně, na domácího Ji.Zámečníka penaltu. Tu s přehledem proměnil Chytil a strhl tak vedení na domácí stranu - 2:1.
     Do druhé půle vstoupuli aktivněji naši kluci a zatlačili jsme domácí na jejich polovičku. Vybojovali jsme si několik standartních situácí, ale vyrovnávající gól stále nepřicházel. Běžela již 80. minuta a konečně to tam spadlo. P.Štergenich rozehrál výborně roh a E.Pešík s velkým výskokem se tentokrát hlavou nemýlil - 2:2.  Obrat na kopačce měl na konci zápasu Patrik Štergenich, ale jeho trestný kop z ostrého uhlu vyhlavičkoval ze šibenice Svadbík. Více se v utkání již nestalo, a tak si z půdy H.Němčí odvážíme pouze bod. Sice vydřený, ale zasloužený!!
Ne 20. srpen 2017, 10:15:16 CEST