SK OSTROŽSKÁ LHOTA - oficiální stránky fotbalového klubu
IMG_0004.JPG
neděle 13.8. od 17:00
O.Lhota - Hradčovice 6:5 (3:3)

branky: 16.,38.Zbořil, 19.Pešík D., 71.Kuban, 87.Žajdlík, 89.Pešík E. - 9.,22.,36.,59.Mikulec D., 92.Bania
ŽK: 37.Zbořil, 94.Pešík E. - 70.Hlaváč, 74.Hnitka, 75.Blažek, 81.Gregůrek a Božarov, 88.Hostýnek
ČK: 88.Zbořil - 75.Hruboš
sestava Hradčovice: Rosík - Božarov, Koníček, Hruboš R. (67.Hnitka), Blažek, Hruboš O., Hlaváč, Mikulec (85.Gregůrek), Bania, Hostýnek (80.Řihák)
sestava O.Lhota: Jakoubek - Štergenich P., Horák, Krátký, Pešík  D. (63.Kuban), Lučný (63.Šmahaj), Kusák (91.Opletal), Kopeček (69.Žajdlík), Kadaš (84.Vaněk), Pešík E., Zbořil
diváci: 200
rozhodčí: Rochovanský

V kalendáři se psala další neděle a to znamenalo pro Lhotské fanoušky jediné, jde se na fotbal!l Na zápas přišlo kolem dvou stovek diváků a nemuseli vůbec litovat. Budou to právě oni, kdo v pondělí, možná i celý týden, po restauracích, v práci, a podobných destinací budou vysvětlovat, cože se na tom hřišti vlastně stalo.
     Již úvodní minuta utkání napověděla, že se bude hrát aktivní fotbal. Do gólové šance do dostal domácí E.Pešík, ale nabídnutou šancí trestuhodně pohrdl. Další šance domácích na sebe nenechaly dlouho čekat, ale ani ty v síti hostů neskončily. V 9.minutě se ke slovu konečně dostali i hosté a jejich první střela znamenala i vedoucí gól. Krásnou střelou otevřel skóre Mikulec - 0:1. Domáci, ač zaskočeni, se vrhli do útoku a vyrovnávající gól přišel v 16. minutě z kopaček kapitána Zbořila - 1:1.V minutě dvanácté se opět radovali domácí, jenže rohodčí usoudil, že Zbořil stál v postavení mimo hru a  spravedlivě odpískal. O 3 minuty později se domácí dočkali i regulérní branky, kdy skóre otočil D.Pešík - 2:1. Radost domácích ale netrvala příliž dlouho. Nejprve výborně hrající Mikulec vystřelil, Štergenich P. hlavou vytečoval míč do tyče a ještě stačil na hranici sebeobětování "skočit" do dorážky dorážející nejlepšího hráče Hradčovic. V 22. minutě byla po faulu domácího Krátkého odpískaná penalta, ke které se postavil hostující Mikulec a mířil přesně - 2:2. Ve 36. minutě se do vedení dostali opět hosté, když Mikulec dokonal hattrick - 2:3 (a to jsme ještě netušili, že ani teď neřekl poslední slovo).O minutu později padla další branka, ale i tentokrát nás zastavil hlavní rozhočí. Důvod? Opět ofside! V 38. minutě se podruhé u utkání prosadil domácí Zbořil, který krásným centrem našel šibenici hostující svatyně a vyrovnal na 3:3.
     I druhý poločas se nesl v duchu aktivního fotbalu a na gól se dlouho nečekalo. V 51. minutě padla třetí branka, která v tento střelecký duel nebyla uznána. Trestný kop u naší střídačky zahrál P. Štergenich do skrumáže před brankou, tam se ocitl míč u dua Horák-Krátký a druhý jmenovaný "kulatý nesmysl" dotlačil do branky. Rozhodčí doposud nevysvětlil, cože se vlastně stalo za prohřešek, ale teď už nemá cenu to řešit. V 59. minutě se opět ke slovu dostal hostující Mikulec a již čtvrtým gólem v utkání strhl vedení na stranu hostujících Hradčovic - 3:4. V 71. minutě se prosdadil střídající Kuban, který nastavil svoji hruď a opět srovnal stav - 4:4. V 75. minutě neudržel hostující Hruboš nervy na uzdě a za sražení protihráče v přerušené hře viděl čevenou kartu. V 87. minutě domácí dokonali obrat, když se dorážkou prosadil Žajdlík - 5:4. V 88.minutě se počet hráčů na hřišti vyrovnal, protože byl po druhé žluté ze hřiště vykázán domácí kapitán Zbořil. V 89. minutě byli domácí fanoušci v eufórii. E.Pešík utekl hostujícím obráncům a tentokrát se už nemýlil - 6:4. V nastaveném časem se podařilo hostům utkání ještě zdramatizovat gólem na 6:5 a nejen domácí hráči čekali, až se zápas ukončí. A že si pan rozhodčí dával na čas, kdy se nastavovalo 7 minut. Příští týden hrajeme opět doma a soupeř přijede s Dolního Němčí. Klukům patří velká pochvala nejen za vítězství , ale za fyzickou i psychickou stránku. PS: Fotky ze zápasu najdete ve fotogalerii!!!
Po 14. srpen 2017, 17:31:41 CEST