branky: 4.Kusák, 13.Krátký - 32.Stojaspal D., 44.,70.Světinský
sestava D.Němčí: Kolísek - Pastorek, Adamec, Zimčík (73.Ježek), Stojaspal T. (27.Bršlica), Richtr, Machalík, Stojaspal M., Světinský, Mahdal (35.Juřenčák), Stojaspal D.
sestava O.Lhota: Gál - Štergenich P., Horák, Krátký, Pešík  D. (86.Švachula), Šmahaj (46.Žajdlík), Kusák, Kopeček (46.Kuban), Kadaš (75.Vaněk), Pešík E., Štergenich D.
diváci: 150
rozhodčí: Večeřa

Podruhé po sobě jsme v neděli hráli doma. Tentokrát k nám přijel soupeř z Dolního Němčí, jež v loňském ročníku ještě brázdil vody okresního přeboru. Do utkání vstoupili domácí aktivněji a na úvodní gól se dlouho nečekalo. Již ve 4. minutě otevřel skóre zápasu, po individuální pohledné akci, Kusák - 1:0. Ve 13. minutě navyšoval skóre pro domácí Krátký, který se nejrychleji zorientoval v pokutovém uzemí - 2:0. Domácí pod vidinou náskoku polevili a dovolili soupeři se dostat zpět do zápasu. Nejprve v 32. minutě snížil po rohovém kopu hostující Stojaspal D. - 2:1. Ve 44. minutě bylo již vyrovnáno. Gól do šatny přidal nejlepší hráč hostů, Světinský - 2:2. V poločacové pauze bylo hodně rušno v obou kabinách. Domácí začali rozebírat, co se to vůbec děje, hosté se naopak mohutně pozbuzovali.
     Ve druhém poločase se domácí probrali a vypracovávali si jednu šanci za druhou, ale gól ne a ne přijít. V největších šancí se ocitli Kusák, Pešík, Kuban, Dan Štergenich, ale ani jeden nevyužil obrovskou, neli 100% šanci. O to větší šok byla pro domácí 70. minuta, kdy se z jediné šance hostí v druhé půli, podruhé v utkání trefil Světinský - 2:3. Ani to však domácí nepoložilo a stále dotírali na branku hostujícího Kolíska. Jenže minuty utíkaly a vyrovnávající gól již nepadl a domácí borci opouštěli hřiště se sklopenýma hlavama. Dolní Němčí s početnou epikou mohli tak jásat. Prohru budeme moci odčinit za týden znovu na domácím hřišti. Tentokrát k nám přijede nováček soutěže, mužstvo Mistřic.
Út 22. srpen 2017, 21:54:13 CEST