branky: 25.Kuban, 45.Štergenich P. , 83. Pešík E. - 15.Horňák, 90.Trojek
ŽK: 55.Pešík E., 62. Kopeček - 45.Bilavčík, 77.Hromeček
sestava Mistřice: Jurga - Bilavčík, Trojek, Huňka, Mažgút, Blaha, Hromeček (77.Malina), Horňák, Sklenář, Červinka, Špičák
sestava O.Lhota: Jakoubek (46.Gál) - Štergenich P., Horák, Krátký, Pešík  D., Šmahaj, Žajdlík (53.Pešík E.), Kuban, Vaněk (46.Kopeček), Štergenich D. (86.Švachula), Lučný
diváci: 120
rozhodčí: Vlčnovský

Potřetí po sobě jsme v neděli hráli doma. Tentokrát k nám přijel soupeř z Mistřic, jež je v soutěži nováčkem. Domácí chtěli odčinit minulotýdenní zaváhání proti Dolnímu Němčí, které si z našeho hřiště odvezlo všechny body, a to se jim povedlo. Než se dostaneme k popisu utkání, tak na řadě budou "omluvenky našich fotbalistů". V neděli se do domací kabiny nepřihlásili  Kusák, Kadaš, Radoch a ani Filip Zbořil, jemuž komise rozhodčích nevyšla vstříc a zbytek dvouzápasové stopky nezrušila. Erik Pešík s Markem Kopečkem se  zapoměli na děkovné pouti a start zápasu pro ně byl pase. Když ani tentokrát nepřišel Roman Hanák (důvod jeho absence nejasný!!!) a comeback Štěpána Zeleného odložilo počasí, najednou jsme se strachovali, zda vůbec poskládáme základní jedenáctku k odehrání zápasu.
   Utkání začalo pozvolna a tempo hry si vzali na starosti hosté z Mistřic. Po několika zblokovaných pokusech přišla 15. minuta. Hostující Horňák výpálil tak šťastně, že domácí Eda Krátký míč tečoval nechytatelně za bezmocného Jakoubka. 0:1!  V 25. minutě se nejen vyrovnala hra, ale i skóre zápasu. Dlouhý míč do pokutového uzemí si přebral Vašek Kuban a nebyl pro něj problém zavěsit - 1:1! Od toho momentu se hosté nepochopitelně začali přít s rozhodčím Vlčnovským, ale ten ukázal, kdo je na hřišti pánem. Před odchodem do kabin, hostující krajní obránce Bilavčík, komentoval předcházející akci, tím pádem nám daroval nepřímí volný kop. K němu se postavili bratři Štergenichovi. Dan lehce posunul míč a Patrik technickou povedenou ranou otočil misky vah na stranu domácíh - 2:1!
     Do druhé poločasu jsme udělali 2 respektive 3 střídání. Na hřiště přišla zmiňovaná dvojice od kolotočů a taky zatím stále nový brankář Gál. Lhota v druhém dějství hrála to, co potřebovala, a tak vyložených šancí bylo jako šafránu. Přece jenom v 65. minutě mohlo byt vyrovnáno, to by ale nesměl Huňka trefit hlavou jen břevno a následný neposlučný míč "uklidili" naši stopeři. V 70.minutě se po přihrávce Erika Pešíka ocitl za obráncemi D.Štergenich, ale k zakončení mu chyběly decimetry. V poslední desetiminutovce domací hráli s vypětím všech sil, pouze na rychlé brejky, nechtěli příjít o další ztracené body jako před týdnem. Po jednom z nich zvýšil E.Pešík na uspokujících 3:1! V poslední minutě po nedorozumění naší obrany s brankářem, upravil Trojek na konečných 3:2! Za týden naše mužstvo zajíždí na půdu Mařatic.
Po 28. srpen 2017, 18:07:42 CEST