SK OSTROŽSKÁ LHOTA - oficiální stránky fotbalového klubu
IMG_0009.JPG
neděle 3.9. od 10:15
Mařatice - O.Lhota 5:3 (2:2)

branky: 38.Zbořil S., 42., 70.Kučera, 53.Kalmus, 58.Mařák - 30.Pešík E., 43.,86.Zbořil F.
ŽK: 13.Prekop, 45.Sklenář, 89.Johaník - 60.Kuban, 65.Pešík E., 80.Pešík D.
sestava Mařatice: Matoušek - Žák, Sklenář, Johaník, Kalmus, Zbořil S.(89.Ježek), Kučera (77.Ižo), Mrva, Činčala (81.Mikuš), Vlk, Prekop (16.Mařák)
sestava O.Lhota: Gál - Krátký, Pešík  D., Šmahaj, Lučný (72.Zelený Š.), Kusák, Kadaš, Vaněk (58.Kuban), Hanák, Pešík E., Zbořil F.
diváci: 100
rozhodčí: Jílková - Moravanský, Fridrich
       Po třech domácích zápasech jsme "konečně" vyjeli i na půdu soupeře, tentokrát již v neděli dopoledne do znovuzrozených Mařatic.Trenéři Lhoty nemohli počítat s bratry Štergenichovi. Dan z pracovních důvodů a Patrik pro zranění, které si přivodil v pátek na tréninku. Do utkání nemohl zásáhnout ani Kamil Horák, který se nachází na dovolené a Martin Žajdlík pro svalové zranění. Diváci se taky mohli těšit na souboj bratrů Zbořilů, jež ještě loni oblékali stejný dres. Od letošní sezóny ale mladší Filip obléká ten náš.
     Utkání začalo ve svižném tempu a od záčatku bylo vidět, že na sebe naráží kvalitní mužstva této soutěže. Nástup do zápasu zvládli lépe domácí, kteří byli častěji na míči. První branka padla ve 30.minutě. Erik Pešík po závaru před domácí svatyní doklepl míč za brankovou čáru 0-1! V minutě 38. Tibor Kadaš zaváhal a v zápětí fauloval domácího hráče v pokutovém uzemí. K penaltě se postavil Stanislav Zbořil a vyrovnal skore 1-1! Otočení zápasu bylo na světě o 4 minuty později, kdy se domácí Kučera z přímého kopu trefil přesně. Domácí se ale neradovali dlouho. O vyrovnání se postaral agilní Filip Zbořil o minutu později. Do konce poločasu se už nic nestalo a tak v chladném počasí přestávka přišla vhod.
     Druhá polovička utkání opět patřila domácím a během pěti minut zasadili našim hráčům dva zásahy a možno říct, že zápas rozhodli. Nejprve se trefil Kalmus a po něm i Mařák. V 70.minutě zvyšovali domácí už na 5:2 po samostatné akci Kučery. Hosté se snažili korigovat výsledek, ale troskotali buď na brankáři Matouškovi nebo na brankových konstrukcí. V 86 minutě přišla nejpohledně akce celého zápasu. Vašek Kuban nejprve z právé strany nastřelil břevno, míč letěl na stranu levou a tam nevýdaným stříleným centrem našel Roman Hanák Filipa Zbořila, který celé akci nasadil korunu a pohlednou patičkou uzavřel výsledek zápasu na 5:3!
Po 4. září 2017, 19:17:45 CEST