SK OSTROŽSKÁ LHOTA - oficiální stránky fotbalového klubu
IMG_0004.JPG
neděle 10.9. od 16:00
O.Lhota - Drslavice "B" 13:0 (6:0)

branky: 7.Lučný, 20.Zbořil, 30., 37., 82.Pešík E., 22., 40., 79.Horák, 50., 63.Kusák, 54. Štergenich P., 74., 87. Kuban
ŽK: 35.Krátký -
sestava Drslavice: Kryštof - Hroch, Vrága, Říha (75.Barčík), Duda, Vacula, Machala, Ševeček, Ševčík, Mikulinec, Hamada (46.Ančinec)
sestava O.Lhota: Jakoubek - Krátký (61.Kopeček), Pešík  D., Kadaš, Horák, Šmahaj (72.Zelený), Lučný (46.Kuban), Kusák, Pešík E., Štergrenich P., Zbořil F.
diváci: 100
rozhodčí: Moravanský
     Tentokrát jsme na domácím hřišti přivítali zatím poslední mužstvo soutěže, Dslavice B, které z dosavadních 5ti kol uhrály pouze 4body. Trenérovi scházeli z pracovních povinností D.Štergenich a Roman Hanák a zraněný Žajdlík. Jak je zvykem domácí začali aktivně a hned v 1.minutě se mohlo měnit skóre, to by ale domácí kanonýr E.Pešík nesměl stát v ofsajdu. V 5.minutě střílel z šestnáctky Zbořil, ale vysoko nad. V 7.minutě se ale již skóre měnilo, po nahrávce Horáka otevřel skóre zápasu Lučný -1:0. V 11.minutě se poprvé ke slovu dostali i hosté a to když po faulu E.Pešíka zahrávali standartku, ale tečovaný míč skončil vedle domácí brány. V 20.minutě se po centru Lučného prosadilZbořil - 2:0. Ve 22.minutě vyslal dalekonosnou střelu Krátký, rána hostujícímu gólmanovi vypadla, ale dotírající Horák míč do brány  neusměrnil a domácí tak zahrávali jen rohový kop. Ten zahrával P.Štergenich a Horák tečí navyšoval skóre již na 3:0. Domácí byli stále při chuti a to v 30.minutě potvrdil E.Pešík, jež zvyšoval na4:0 střelou zpoza šestnáctky. V 36.minutě si hosté vybojovali standartní situaci, ale ta opět skončila na domácí zdi. V 37.minutěE.Pešík opět rozvlnil síť za zády hostujícího gólmana, vybojoval míč a střelou zpoza vápna mířil k levé tyči - 5:0. O 3minuty později se skóre opět měnilo a to po gólu Horáka, jež zblízka propálil hostujícího gólmana Kryštofa - 6:0. Další pokusy E.Pešíka, Lučného či P.Štergenicha se mezi 3tyče nevlezly, a tak se za stavu 6:0 šlo do kabin.
     I ve druhém poločase domácí zůstali při chuti a tak bylo jen otázkou času, na kterém čísle se skóre zastaví. V 50.minutě se po centru Horáka hlavou prosadil Kusák - 7:0. V 54.minutě, opět po přihrávce aktivního Horáka, doklepl míč do sítě Štergenich P. -8:0. V 56.minutě se "osmělili" i hosté, kteří dalekonostnou střelou vystrašili v bráně domácích Jakoubka, ale ten byl pozorný. Poté zkoušel z větší dálky mířit i Kadaš, ale míč letěl vysoko nad bránu. V 62.minutě naši hráči předvedli krásnou kombinaci po ose Kusák-Zbořil-Horák, ale hostující gólman byl u míče dříve. O minutu později opět změna skóre ve prospěch domácích a to po střela Kusáka ze šestnáctky - 9:0.  V 68.minutě vyslal do ulice Horák Zbořila, ale hostující gólman včas vyběhl. V 73.minutě se k odraženému míči dostal střídající Kubaň, ale místo míče trefil pouze zem. V 74. minutě se do listiny střelců zapsal další borec v dresu domácích - Kopeček našel Zbořila, ten vyslal na bránuKubaně a tem se nemýlil - 10:0. Další gólový zápich přidal v 79.minutě, po dorážce Kadašovi střely, všudybyl Horák a dovršil tak hattriku - 11:0. Další gól na sebe nedal dlouho čekat a v 82.minutě po rohu Kadaše vsítil svůj třetí gól v zápase E.Pešík -12:0. Ani to nebylo vše a domácí stále dotírali na branku hostí, kteří nevěděli, kde jim hlava stojí. V 84.miutě Kuban obesel hostujícího gólmana, ale Zbořil ve skluzu na míč již nedosáhl. V 86.minutě se schylovalo ke gólu cti pro hostující mužstvo, ale gólman Jakoubek si s tím poradil. V 87.minutě padl poslední gól utkání. Na konečných 13:0 upravil svým druhým gólem Kuban, po kombinaci Štergenich - Zbořil a Kuban, který obešel gólmana a do prázdné brány zasadil hostům poslední úder. Domácí si spravili chuť po dvou prohraných utkáních a hostující mužstvo přehráli rozdílem třídy. Příští týden zajíždíme na půdu Podolí.
Po 11. září 2017, 12:44:51 CEST