sestava Popovice: Kučírka - Paška, Kryštof J., Záchvěj, Popelka, Šudřich, Matoušek, Hanáček, Kryštof M., Klečka (69.Abrahám), Hruboš
sestava O.Lhota: Gál - Krátký, Kopeček, Pešík  D., Šmahaj (71.Kuban), Horák, Lučný, Kusák, Pešík E., Štergrenich P., Zbořil F. (87.Zelený)
diváci: 50
rozhodčí: Tokoš

Tentokrát jsme za deštivého počasí odjížděli na půdu Podolí. Soupeř zatím nasbíral 4b, za domácí výhru proti Mařaticím 2:1 a venkovní remízu 4:4 na půdě Drslavic B. Ikdyž jsme byli favoritem, nečekl nás vůbec lehký zápas. Trenér Jurásek udělal v naší sestavě pár změn, do brány postavil letní posilu Gála a místo chybějícího Kadaše šel do základu Kopeček. Z pracovních povinností stále nejsou k dispozici Štergenich D. a Hanák.
    Utkání začalo velkou převahou našeho mužstva. Na těžkém terénu se hrál atraktivní fotbal, ale první branka padla až v minutě 23. zásluhou aktivního E. Pešíka, kdy uklidil do brány domácího celku centr Zbořila - 0:1! O minutu později měl na kopačce další branku P. Štergenich, ale z úhlu těsně minul. Ve 33. minutě, po samostatné akci Lučného, střílel na branku Kusák, ale pouze do tyče. Za tohoto těsného stavu se šlo do kabin.
     Druhý poločas se hra vyrovnala a mohlo i skore, jenže domací celek zastavil praporek přesného pomezního Hanáčka. Na druhé straně v minutě 70. šel E. Pešík s Kubanem samostatný nájezd na domácího Kučírku, jenže i tentokrát se písklo prapodivné postavení mimo hru. Naši si vypracovávali i nadále šance, ale pojistka přišla až v samotném závěru utkání, kdy do otevřené obrany prošla opět stejná dvojice Pešík - Kuban, tentokrát ale bylo vše v pořádku - 0:2! Z deštivého Podolí si odvažíme zaslouženě všechny body, které se pokusíme potvrdit v neděli doma proti mužstvu Částkova.
Út 19. září 2017, 08:18:08 CEST