ŽK: 22. Štergenich P., 33.Pešík D., 44.Kadaš, 67.Pešík E. - 90.Pindryč
sestava Částkov: Andrýsek - Hubáček, Houser (77.Mikel), Kaňovský, Flekač, Poul, Pindryč, Řezníček, Kameník, Pospíšil, Haveta
sestava O.Lhota: Jakoubek - Krátký, Horák, Lučný (64.Kuban), Kadaš (83.Babič) - Kusák, Pešík E. (90.Zelený), Pešík D., Štergenich D. (54.Kopeček) - Štergrenich P., Zbořil F. (87.Zelený)
diváci: 180
rozhodčí: Mahdal

Dnešním soupeřem nám bylo mužstvo Částkova, kteremu před utkání patřilo druhé místo v tabulce a napovídalo to, že to nebude lehký soupeř. Trenér Jurásek měl k dispozici skoro celý kádr, po dlouhé pracovní pauze se do sestavy vrátil Dan Štergenich, i Kadaš, který doléčil zranění. K jediné zásadní změně došlo na pozici brankáře, když se dnes do svatyně domácích postavil Jakoubek.
     Utkání se hrálo na těžkém terénu a jak je našim zvykem do zápasu jsme vlétly jako vítr.  Již ve 2.minutě jsme mohli vést, ale Zbořil jen orazítkoval tyčku hostující brány. Hrálo se nahoru dolu. Ve 12.minutě si hosté vypracovali první gólovou příležitost, ale gólman Jakoubek byl na místě. V 16.minutě se opět do šance dostal domácí Zbořil, ale i tato šance nebyla zužitkována. Ve 20.minutě se po idividuální akci chtěl prosadit E.Pešík, ale hosté odvrátili na roh. Ve 22.minutě se k míči dostal D.Štergenich, nahrávkou našel E.Pešíka, ale jeho střelu gólman Andrýsek vyrazil a Zbořil na odražený míč už nedosáhl. Ve 26.minutě zahrozili hosté, ale domácího gólmana zblízka neprostřelili. Dalších 15minut se hrálo převážně mezi šestnáckami. V 43.minutě se domácí snažili dát gól do šatny, Kusák nacentroval na E.Pešíka, ale ten mířil velmi nepřesně jen vedle brány. O minutu později měli gól na kopačkách i hosté, ale standartku vytěsnil skvělý Jakoubek pouze na roh.
     Ani ve druhém poločase jsme se na nic nečekali a hned v 46.minutě šel míč po ose Krátký - Kusák - Zbořil, ale domácí kanonýr ani nadvakrát míč do hostující brány neusměrnil. V 53.minutě centr P.Štergenicha přesně našel E.Pešíka, ale ten hlavičkoval nad. V 56.minutě si Zbořil obešel dva hostující hráče, ale míč si pokopl víc než chtěl a proto u něj byl dříve hosující gólman. Nedáš - dostaneš mohlo platit o chvíli později, když závar před domácí brankou až na několikátý pokus lapil Jakoubek do svých rukavic. V 59.minutě po rohu Částkova hlavičkoval Krátký ven, ale k odraženému míči se dostal dříve jeden z hostujícíh hráču a jeho proletěla těsně vedle levé tyče. V 62.minutě našel Horák na hranici vápna Kusáka, ale ten mířil opět vedle. V 71. minutě Kuban vyslal dlouhý pas na Kusáka, ale hosující gólman včas vyběhl. V 74.minutě zahrával P.Štergenich standartku, ale míč do brány nikdo neusměrnil. V 75.minutě to tam konečně spadlo!! Zbořil se napřáhl a z poza šestnáctky vymetl růžek - 1:0! V 76.minutě zahrávali hosté standartku,ale ta skončila nad bránou. V 80. minutě přihrál D.Pešík Zbořilovi, ale hostující gólman byl opět u míče dříve. V 81.minutě Zbořil vhozeným autem našel Kubaně, ale ten si míč pokopl a Andrýsek ho s přehledem lapil. V 84.minutě daroval pan rozhodčí nesmyslně hostům další standartku, ale domácí Jakoubek reflexivně vyrazil nad. Do protiútoku se hnal D.Pešík, ale hostující gólman výběhem jeho pokus zneškodnil. V 88.minutě vyslal nemastnou neslanou střelu na hostijící bránu Kusák. V 90.minutě jsme ještě zahrávali standartní situaci zahrávanou P.Štergenichem, ale i stou si hostující gólman poradil. Utkání tak skončilo těsným výsledkem veprospěch našeho mužstva.

Ne 24. září 2017, 19:20:56 CEST