SK OSTROŽSKÁ LHOTA - oficiální stránky fotbalového klubu
IMG_0009.JPG

Úvodní stránka

šála 005.jpg
Filip Zbořil dává gól..
Filip Zbořil dává gól..
V NEDĚLI DOMA PROTI ČÁSTKOVU
V neděli na domácí půdě od 15:30 přivítá naše první mužstvo soupeře z Částkova. Hostům se v letošním ročníku daří a zatím jim patří průběžné druhé místo v tabulce za 15bodů při skóre 22:13. Z dosavadních 7 utkání, 5 vyhráli a 2 prohráli. Doma porazili Mistřice 2:1, Drslavice B 8:3 a Uh.Ostroh B 4:0. Z venkovních hřišť si všechny body přivezli za výhry proti Dolnímu Němčí B 2:1 a Podolí 3:1. Bez bodů se vrátili z půdy Mařatic 1:3 a Popovic 2:4. Loni jsme s Částkovem odehráli dva zápasy a v obou jsme zvítězili, doma výhra 2:1 (2xZalubil - Kameník J.) a venku 3:0 (3xE.Pešík). Nejlepším střelcem hostujícího mužstva je s 10ti góly Radim Pindryč. V našem mužstvu se rozstřílel E.Pešík a tak doufáme, že tomu tak bude i v neděli.


DŮLEŽITÉ 3 BODY Z PODOLÍ!
neděle 17.9. od 15:00
Podolí - O.Lhota 0:2 (0:1)

branky: 23., 90.Pešík E.
ŽK: 74.Pešík D., 75.Zbořil
sestava Podolí: Kučírka - Paška, Kryštof J., Záchvěj, Popelka, Šudřich, Matoušek, Hanáček, Kryštof M., Klečka (69.Abrahám), Hruboš
sestava O.Lhota: Gál - Krátký, Kopeček (61.Babič), Pešík  D., Šmahaj (71.Kuban), Horák, Lučný, Kusák, Pešík E., Štergrenich P., Zbořil F. (87.Zelený)
diváci: 50
rozhodčí: Tokoš 
 
    Drslavic B. Ikdyž jsme byli favoritem, nečekl nás vůbec lehký zápas. Trenér Jurásek udělal v naší sestavě pár změn, do brány postavil letní posilu Gála a místo chybějícího Kadaše šel do základu Kopeček. Z pracovních povinností stále nejsou k dispozici Štergenich D. a Hanák.
    Utkání začalo velkou převahou našeho mužstva. Na těžkém terénu se hrál atraktivní fotbal, ale první branka padla až v minutě 23. zásluhou aktivního E. Pešíka, kdy uklidil do brány domácího celku centr Zbořila - 0:1! O minutu později měl na kopačce další branku P. Štergenich, ale z úhlu těsně minul. Ve 33. minutě, po samostatné akci Lučného, střílel na branku Kusák, ale pouze do tyče. Za tohoto těsného stavu se šlo do kabin.
     Druhý poločas se hra vyrovnala a mohlo i skore, jenže domací celek zastavil praporek přesného pomezního Hanáčka. Na druhé straně v minutě 70. šel E. Pešík s Kubanem samostatný nájezd na domácího Kučírku, jenže i tentokrát se písklo prapodivné postavení mimo hru. Naši si vypracovávali i nadále šance, ale pojistka přišla až v samotném závěru utkání, kdy do otevřené obrany prošla opět stejná dvojice Pešík - Kuban, tentokrát ale bylo vše v pořádku - 0:2! Z deštivého Podolí si odvažíme zaslouženě všechny body, které se pokusíme potvrdit v neděli doma proti mužstvu Částkova.


 

Mladší i starší přípravka prohrála!
sobota 16.9.
 Ml.Přípravka:
O.N.Ves - Ostr.Lhota 14:4 (6:3)

branky: 2x,Havlík, 2xMatuštík,
sestava: Dominiková, Bezděk, Drexler, Dřinka, Havlík, Matuštík, Nemečkay, Nemečkayová


St.Přípravka:
O.N.Ves - Ostr.Lhota 10:3 (4:3)

branky: 3xHájek
sestava: Hodulík - Cícha, Drexler, Hájek, Havlík Š, Hensirovksý, Matuštík, Havlík T., Bezděk, Dřinka, Hejtmánek

 
MUŽI - NE 24.9. 15:30 DOMA - ČÁSTKOV

PŘÍPRAVKY - NE 24.9. 10:00 DOMA HLUK

 

Potvrdíme doma 3body proti Částkovu?

Ano (12 | 67%)
Ne, prohrajeme (6 | 33%)
© Copyright 2010, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Fotbalový klub SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one