SK OSTROŽSKÁ LHOTA - oficiální stránky fotbalového klubu
IMG_0004.JPG
O.N.Ves - Ostrožská Lhota 1:1 (0:1)
branky: 52.Kreisl - 15.Horák
ŽK: 27.Galuška, 65.Kreisl - 44.Pešík D.
sestava O.Lhota: Gál - Horák, Lučný (74.Zelený-89.Opletal), Brhel, Kopeček, Kadaš, Radoch, Žajdlík, Pešík D., Pešík E., Machala (83.Bahula)
sestava O.N.Ves: Boček - Galuška, Hůsek, Kreisl, Zálešák M., Zálešák R., Jurásek D., Jurásek J., Doruška, Pančík, Petratur,
 
     Na dnešní utkání Lhoťané vycestovali k derby do O.N.Vsi po 40ti letech. Na tamějším stadionu se sešlo početné obecenstvo. Z našeho kádru vypadli Dan Štergenich, který je pracovně mimo ČR a také jeho bratr Patrik, který vyfasoval stopku na jedno utkání za minulotýdenní červenou kartu. Od minulého kola se k týmu naopak přidal Kadaš, který navlékl kapitánskou pásku.
     Utkání začalo pod taktovkou Novoměšťanů a my jsme vyčkávali na rychlé brejky. Ten předvedl Kamil Horák v 15.minutě, kdy si postupně narazil s Radochem i E.Pešíkem a přeloboval Bočka - 0:1. Nová Ves se snažila ihned reagovat, ale jejich šance končily ještě před naším pokutovým územím. Ve 30. minutě vystrašil domácí svou střelou Machala, ale jeho střela jen o kousek minula Bočkovu bránu. O 5minut později měli domácí výhodu trestnému kopu, ke kterému se postavil domácí Zálešák, ale Gál byl pozorný. Do poločasu se už téměř nic nestalo.
     Do druhé půlky naše mužstvo nastoupilo ve stejném rozpoložení jako v té první. V 52. minutě se domácí dočkali vyrovnání, kdy se z boku prosadil Kreisl - 1:1. V 63. minutě mohl strhnout vedení na naši stranu Žajdlík, ale trestuhodně neproměnil. Poté následovaly 3naše rohy po sobě a ten poslední posadil Machala na hlavu E. Pešíka, jenže o chlup minul domácí bránu. V 80. minutě měli domácí opět výhodu trestného kopu z výborné pozice, ale Juráskovi střela vůbec nevyšla. Dnešní zápas jde zhodnotit tak, že Ostrožská Nová Ves byla lepší na míči, ale brankových příležitostí po brejcích jsme měli více my. Remíza je tedy spravedlivá, a pro nás je to rozhodně plusový bod.
Út 23. říjen 2018, 09:48:14 CEST
ddufka
NE 24.3. od 15:00
15.KOLO OP
SK O.Lhota - Topolná


 

Jak zakončíme letošní ročník OP

v nejlepší pětce (19 | 21%)
© Copyright 2010, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Fotbalový klub SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one