branky: 28.D.Štergenich, 65.Kopeček - 3.Fibichr, 22., 24.1 87.Gregor, 93.Pešl
ŽK: 83,Kadaš - 80.Pešl
sestava O.Lhota: Gál (45.Kubán)- Horák, Lučný (46.Krátký), Žajdlík, D.Štergenich (89.Bahula), Brhel (69.Machala), Radoch, Pešík D., Kopeček, Kadaš, Pešík E. (68.Machala)
sestava H.Němčí: Machala - Fibichr, Flasar, Gregor, Pešl, Kameník, Moštěk, Machala D., Stojaspal (46.Hradílek), Mikulec, Kužela

V neděli jsme se představili opět na domácí půdě, tentokrát proti mužstvu Vlčnova. Soupeř brázdí vody okresního přeboru již druhým rokem. Loni skončili na 10.místě, letos jsou zatím na průběžném předposledním místě s 8 body, které získali za 2 výhry a 2 remízy. My jsme na tom v tabulce lépe a k tomu výhoda domácí prostředí... ale opak se stal pravdou....Do sestavy se vrátil Kadaš a nalavcu Kuban a Krátký. Naopak chyběl kapitán Štergenich.
     Na první gól se dlouho nečekalo, padl již ve 3.minutě a k naší smůle do naší brány. Hostující gólman Machala našel z výkopu volného Fibichra a a ten svoje sólo proměnil - 0:1. Ani inkasovaná branka nás neprobrala a naše hra neměla řád. Ve 22. a 24.minutě se trefil hostující dlouhán Gregor a s námi to nevypadlo vůbec dobře - 0:3. Ve 28. minutě jsme se dočkali gólu i my.  Po nahrávce E.Pešíka se od rohového praporku trefil Dan Šterfenich - 1:3 do poločasu jsme se na více nesmohli, ba naopak jsme byli rádi, že jsme další gól neinkasovali. Před koncem poločasu jsme ještě byli nuceni vystřídat gólmana Gála, při vyrážení střely narazil loktem do tyčky a nebyl schopný pokračovat ve hře, jeho místo obsadil uzdravený Kuban.
     Do druhé půle jsme stihli ještě vyměnit Lučného za Krátkého a šlo se na plac. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a naši hráči se jevili aktivněji. V 65.minutě jsme snížili na 2:3, když se z trestného kopu trefil Kopeček. Vyrovnat se nám nadařilo a když v 87.minutě završil Gegor hattrick bylo rozhodnuto - 2:4. Poslendí tečku za zápasem udělal v nastaveném čase Pešl, jež skóroval do prázdné brány - 2:5.
     Dnešní zápase se nám vůbec nepovedl, budeme se z něj muset oklepat. Další zápas nás čeka v neděli na půdě Jarošova.
Út 23. říjen 2018, 09:49:05 CEST