branky: 51.Komárek - 43.Kadaš, 56.D.Štergenich
ŽK: 34.Omelka M., 44. Brim, 71.Laga - 50.Lučný
sestava O.Lhota: E.Pešík - Horák, Lučný (90.Bahula), D.Štergenich, Brhel (83.Machala), P.Štergenich, D.Pešík, Radoch, Pešík D., Kopeček (90.Babič), Kadaš
sestava Jarošov: Kotman - Němec (82.Trávník), Omelka Ma, Omelka M., Komárek, Jančík, Stojaspal, Roubínek (63.Jurča), Brim (55.Laga - 78.Jančík), Štolba, Stodůlka

Tuto neděli jsme za sychraného podzimního počasí nastoupili k venkovnímu utkání v Jarošově. Zranění gólmana Gála bude na delší dobu, Kubán se dnes neukázal a tak, k překvapení všech, se do naší brány postavil nejlepší střelec našeho mužstva, Erik Pešík, jehož trápí stehenní sval, ale i tak chtěl spoluháčům pomoci, a jak se později ukázalo, i on má velkou zásluhu na dnešním výsledku. Do sestavy se vrátil odpočatý kapitán Štergenich a jinak zůstala sestava neměnná.
      Domácí na nás vletěli a my se nestačili divit. Ve 2.minutě zahrávali standartku a hlavička domácího útočníka skončila jen těsně vedle brány. V 9.minutě jsme zaznamenali náš první pokus na domácí bránu, postaral se o ni Radoch, jehož střela z poza vápna skončila nad. Ve 13.minutě to zkoušel domácí Komárek, ale náruč E.Pešíka byla připravena. Ve 20.minutě předvedl E.Pešík v naší bráně reflexivní zákrok, když vyrazil jedovatou střelu domácích na roh. Ve 22.minutě visel gól ve vzduchu, po chybě Lučného, nadrakrát musel zasahovat E.Pešík a až obrana se štěstím odvracela z brankové čáry. Ve 23.minutě jsme měli výhodu standartní situace, ke které se postavil P.Štergenich, ale podjela mu na hrbolatém terénu noha a bylo po šanci. Domácí drželi častěji míč na svých kopačkách a do ničeho nás nepouštěli, nutno podotknout, že jsme jim hodně míčů darovali po našich nepřesnostech. Ve 32.minutě mířil domácí kapitán Omelka pouze nad. V 37. minutě vystrašil Kopeček domácí mužstvo střelou od půlící čáry. Ve 39.minutě se do akce, po dlouhém autu Kopečka, dostal Horák, ale jeho tečovaná střela skončila vedle brány. K rohu se postavil P.Štergenich a krasně našel Kadaše, jeho hlavička však mířila jen do náruče gólmana Kotmana. Ve 41.minutě se rozjížděla slibná spolupráce Žajdlík-Kadaš, ale Žajdlíkovi míč o chlup utekl. Ve 43.minutě to konečně spadlo! Radoch vybojoval míč, posunul Žajdlíkovi ten do běhu vyslal Kadaše, jež si poradil s bránícím hráčem a poté mu v cestě stál už jen gólman a s tím si přízemní střelou taky poradil - 0:1. První poločas jsme zakončeli standarní situací, která ale mířila nad a šlo se do kabin. První poločas se v našem podání nesl v duchu nepřesností a z minima jsme vytěžili maximum.
      Do druhé půle jsme nastoupili beze změn. Ve 46.minutě se domácí snažili o srovnání skóre, ale naše obrana dnes fungovala jak měla a nadvkrát dorážku domácích odvrátila do bezpečí. Ve 49.minutě střílel Žajdlík, ale brankář Kotman s tím moc práce neměl. V 50.minutě jsme měli štěstí, domácí se usídlili v našem vápně a jen zázrakem nikdo ani jeden z odražených míčů za záda E.Pešíka neprotlačil. V 51.minutě se domácí již vyrovnání dočkali. Hlavou se po rohu prosadil Komárek 1:1. V 53.minutě mohli domácí dokonat obrat, postupovali dva na jednoho na naši bránu, ale D.Štergenich přihrávku zblokoval. Uff. V 53. minutě jsme zahrávali standartní situaci, postavil se k ní D.Štergenich a s těčí zdi jeho pokus skončil v domácí bráně - 1:2! V 60.minutě mířil opět jen nad domácí Laga. V 61.minutě to zkoušel Jančík, ale jen  vedle naší brány. V 61.minutě se domácí hnali na naši bránu a E.Pešík čaroval. První pokus domácích vyboxoval jen ke kopačkám Stojaspala, ale i s jeho střelou si poradil. Z následného rohu mířil Laga vedle. V 73. minutě si zopakoval D.Štergenich zahrání standartní situace, ale tentokrát jeho střela skončila nad domácí bránou. Domácí nás tlačili a snažili se o vyrovnání, ale my jsme odolávali jak to šlo. V 87. minutě standatka po ruce domácích, k rozehrání se postavil pro změnu P. Štergenich, ale jeho pokus našel jen náruč Kotmana. Minuty se vlekly a rozhodčí k tomu nastvil nesmyslné 4 minuty. Domácí stále dotírali na naši bránu. V 87. minutě pokus Štolby skončil vedle a stejně tomu bylo i s pokusem v 90.minutě Komárka. Vyhlíželi jsme závěrečný hvizd po němž přisla radost v podobě 3 bodů, pěkně vydřených 3 bodů!!
      Příští týden odehrajeme poslední podzimní utkání na domácí půdě proti mužstvu Nezdenic již v SOBOTU!! Začátek ve 14:30!
Čt 1. listopad 2018, 11:14:24 CET