branky: 4., 20. 68., 74. E.Pešík, 11., 18. P.Štergenich, 63.Radoch
ŽK: 84.Lučný - 17.Hanák, 84.Gajdošík
sestava O.Lhota: Gál - Horák, Brhel, Lučný (85.Hanáček), Štergenich P., Radoch, Žajdlík, Kadaš,Pešík D., Pešík E., Štergenich D.(25.Bahula - 87.Opletal)
sestava Bílovice: Kročil (18.Vrzal) - Hlaváček, Mikšaník (69.Čechmánek), Sedlář, Hanák (46.Bajaja), Zlámal J., Zlámal Zb., Zlatý (85.Hrňa), Semela, Gajdošík, Kučík

Jako dalšího soupeře nám určil los TJ Bílovice. Do dnešního zápasu již naskočili bratři Pešíkové, k nim se přidal ještě ne-stoprocentně doléčený D.Štergenich. Naopak scházel Krátký a Kopeček.
     Utkání začalo ve svižném tempu a hned ve 4. minutě vyslal P.Štergenich na zteč E.Pešíka a ten od břevna dorazil svoji střelu do brány - 1:0. Další branka padla v  11. minutě po rohovém kopu, kdy se přímo z něj trefil P.Štergenich - 2:0. Tlak domácích pokračoval a Bílovice nevěděli, kam dřív skočit. V 18.minutě měli domácí výhodu standartní situace, ke které se postavil kapitán P.Štergenich a jeho střela skončila v bráně - 3:0. Famózní dvacetiminutovku v podání domácích hráčů zpečetil svým  druhým gólem E.Pešík, po přihrávce P.Radocha - 4:0. Ve 28.minutě musel nucene střídat D.Štergenich a do pole vběhl mladíček Bahula. Hosté se pomalu otrkali a začali se hlásit o slovo. 28. minuta přinesla vzruch v naší šestnáctce. Po debatě s pomezním rozhodčím ukázal ten hlavní na pokutový puntík a hosté tak dostali výhodu zahrávat penaltu. K té se postavil Zlatý, ale Gál mu ukázal, že s penaltami si umí poradit. V 35.minutě měli hosté na kopačkách snížení, ale domácí gólman Gál se musel na dvakrát činit. Ve 40.minutě mohl další zásah hostující obraně zasadit O.Lučný, jež se snažil prosadit po přihrávce E.Pešíka, ale tentokrát na hostujícího gólmana navyzrál.
     Do druhé půle vstoupili lépe hostující hráči a drželi častěji míč na svých kopačkách, ale jejich tlak ke gólu nevedl. V 63.minutě zahrávali domáci standartní situaci, ke které se jako obvykle postavil P.Štergenich. Poslal míč do vápna, kde číhal nikým nekrytý P.Radoch a i on se mohl radovat z gólu - 5:0. O pět minut později jsme znovu jásali, kombinaci jako z učebnice předvedli  P.Radochem  s P.Štergenichem, druhý jmenovaný vyslal do sóla unikajícího E.Pešíka a ten se nemýlil - 6:0.  Poslední zásah hostům opět zasadil domácí snajpr střelou na vzdálenejší tyč a stanovil tak skóre zápasu na 7:0.
     Dnešní zápas ukázal, že naše mužstvo umí hrát dobrý fotbal a částečně tak odčinil minulotýdenní výbuch ve Slavkově. V neděli zajíždíme na půdu Bánova, kde nás nečeká nic lehkého, ale o body se budeme chít porvat!
Po 17. září 2018, 17:59:07 CEST