branky: 18. Suchánek, 58.Mahdal D., 87.Bulejko
ŽK: Suchánek - P.Štergenich, Kadaš,
sestava O.Lhota: Gál - Horák, Brhel, Lučný (67.Krátký), Kopeček, Štergenich P., Radoch, Žajdlík, Kadaš,Pešík D., Pešík E. (88.Bahula)
sestava Bánov: Valenta - Suchánek, Mahdal K., Mahdal D., Polanský T. (78.Bobek), Guryča, Polanský L. (82.Bulejko), Solár (24.Bulejko L. - 65.Machalík), Mušuta (89.Szymurda), Mahdalíček, Velecký,

Dnes jsme zajížděli na půdu soupeře z Bánova. Bánov se v letošním ročníku stále hledá a body by domácí potřebovali jako sůl. My jsme se o body přijeli poprat ve skoro kompletní sestavě a kupodivu i lavičku náhradníků jsme naplnili. Chyběl nám jen Kusák a nedoléčený D.Štergenich a Jakoubek.
    Dnešní utkání se odehrávalo za větrných podmínek. Začali jsme zhurta a hned v 1.minutě se v šanci ocitl náš nejlepší střelec E.Pešík, ale domácí obránci si sním poradili. Ve 3.minutě zahrávali domácí standardní situaci na jejímž konci hlavičkoval vedle Mušuta. V 6.minutě byla k vidění akce z našich kopaček: Kadaš-E.Pešík, ale Pešík opět z malého vápna mířil jen nad domácí bránu. V 7. minutě našel P.Štergenich Žajdlíka, ten z první pošoupl míč na Radocha, ale ani jeho střela se mezi 3 tyče nevlezla. V 11. minutě si o slovo řekl domácí Polanský, ale jeho střelu Gál odvrátil na roh. V 18. minutě po faulu P. Štergenicha měli domácí výhodu standartní situace a tu zůžitkovali ve vedoucí gól. Autorem gólu Suchánek - 1:0. O dvě minuty později mohlo být pro nás ještě hůř. Kopečkovi odskočil míč přímo ke kopačkám domácího Solára a ten putoval sám na naši bránu, nebýt rychlého návratu a zásahu Horáka, nevím, nevím.. Ve 22.minutě to znovu zkoušel E.Pešík, opět bez většího úspěchu. 25.minuta přinesla závar před domácí bránou, míč do brány zkoušel dostat jak E.Pešík, Lučný, tak i D.Pešík, ale ani jeden úspěšně a domácí obrana to ustála. Ve 29. minutě našel D.Pešík E.Pešíka, ale ten si s jeho přhrávkou nedokázal poradit a bylo po akci. Ve 31. minutě jme se blískli pohlednou akcí. Míč šel po ose D.Pešík - P.Štergenich - Kadaš, poslední jmenovaný přihrál pod sebe na volného E.Pešíka ale ten NESMYSLNĚ místo střely volil další kličku a s tou si už domácí obrana poradila. Ve 37. minutě vybojoval E.Pešík balón u postranní čáry, nacentroval na Kadaše, ten ale hlavou mířil nad. Ve 38. minutě se zvedla vlna emocí, domácí dali sice bránu, ale pro ofside nebyla uznána. Před koncem poločasu měli domácí výhodu další standartky. K jejímu rozehrání se postavil Mahdala a vyslal na naši bránu přízemní střelu, kterou Gál reflexně vyboxoval. Více první poločas nepřinesl a tak se šli hráči ohřát do kabin.
     Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního, hrál se rychlý fotbal z obou stran. První, spíše testovací, střelu vyslal ve druhé půli na domácí bránu E.Pešík, ale střela mířila vysoko nad. V 55. minutě ho napodobil i P.Štergenich. V 56. minutě jsme zahrávali standardní situaci, klasicky P.Štergenichem, ten našel Horáka, ale jeho hlavička bez razance skočila mimo bránu. V 58.minutě se do šance dostal domácí Velecký, ale zblízka našeho gólmana nepřekonal. Gál jeho pokus vyrazil, k odraženému míči se ale dostal D.Mahdal a jeho střela už v naší bráně skončila - 2:0. Snažili jsme se nesložit ještě zbraně a bojovat o nějaký ten bodík. Ale dnes hráči mířili jen slepími. Dalsí šanci na prolomení střelecké smůly na hřištích soupeře měl v 63.minutě D.Pešík, na střelu měl času dost, ale on ji uspěchal. V 65.minutě zkoušel pozornost Gála Mahdalíček. V 70.minutě to opět zkoušel Mahdalíček a opět vedle. Minuty přibývaly a domácí si vývoj zápasu svědomitě hlídali. V 75. minutě se o změnu stavu snažil po kombinaci s Kadašek E.Pešík, zase bez úspěchu. V 82. minutě ta samá dvojice s tím samým výsledkem - Kadaš střílel a dorážka E.Pešíka mířila jen nad bránu. V 87. minutě dal definitivní tečku za utkáním gólem na 3:0 střídající Bulejko a my jen čekali, kdy rozhodčí ukončí dnešní zápas.
    Dnešní utkání bylo třetí v řadě na soupeřově hřišti, kdy jsme neskórovali a ba naopak si odvážíme několikrabrankový příděl. Utkání bylo vyrovnané, ale domácí měli přesnější koncovku a proto všechny body zůstaly v Bánově. Některé naše šance byly místy až překombinované.. Příští týden budeme, snad již ostrými, střílet na bránu Jankovic. A že jim máme co vracet.
Ne 23. září 2018, 20:29:28 CEST