branky: 4., 30. Šustr
ŽK: P.Štergenich, Kadaš
sestava O.Lhota: Gál - Horák, Lučný, Kopeček, Štergenich P., Radoch, Žajdlík, Kadaš,Pešík D., Pešík E. (63.Bahula), Zelený (60.Machala)
sestava Jankovice: Remeš - Panáček, Surovec, Hruška, Večeřa, Šustr, Bánovský, Večeřa M., Mikulica, Daťko, Silný (80.Zapletal)

Nedělní utkání začalo za početné divácké kulisy, kdy na zápas přišlo 350 diváků!!! Naše sestava byla skoro neměnná oproti minulému týdnu, jen Brhel zůstal na lavičce náhradníků a místo něho vyběhl na trávník Zelený. Na marodce stále zůstává Jakoubek a D.Štergenich.
     Jankovice do zápasu vstoupili zhurta a už ve 4.minutě jsme lovili míč z naší sítě, když se po individuální akci se prosadil Šustr - 0:1! Neložili jsme zbraně a snažili jsme se vyrovnat. Šance jsme si vypracovali především ze standardních situací, ale ani jednou jsme se bohužel neprosadili. Ve 30 minutě se prosadil opět Šustr a zvýšili náskok hostů o dvě branky - 0:2. Do konce poločasu se už nic vážnějšího nestalo a mohlo se jít do kabin.
    Do druhé půle domácí nastoupili z odhodláním něco ze zápasem udelat. Naše převaha však končila na hranici pokutového území nebo na výborném golmanovi Remešovi .Hosté hrozili jen z rychlých brejků, ale ani jednou nezamířili přesně. Po hodině hry musel nuceně střídat kanonýr Pešík E. a bylo jasné, že výsledek už se bude otáčet jen těžko. Závěr zápasu byl zbytečně vyhrocený z obou stran, ale rozhodčí Jílková to zvládla. Jankovice ukázali, že jsou o chlup vyspělejší než my a zaslouženě si odvezli 3 body. My zasloužíme pochvalu, že jsme bojovali o výsledek až do poslední minuty. Příště už určitě vyhrajeme, tak nás přijďte podpořit, minimálně ve stejném počtu jako v neděli. Výkop je v neděli 7.10. v 15:00 proti mužstvu Horního Němčí.
Út 2. říjen 2018, 09:45:02 CEST