SK OSTROŽSKÁ LHOTA - oficiální stránky fotbalového klubu
IMG_0009.JPG
Uh.Ostroh B - O.LHOTA 0:0
žk: Kovařík - Štergenich P., Machala, Martyčák, Pešík D., Matuštík
sestava Ostroh: Mrkva - Kovařík, Kočiš, Mrkva, Šlapák, Bobek, Novotný, Řaštica, Větříšek V., Větříšek R., Uřičář
střídali: Burián, Jaborník, Morávek, Drechsler
sestava O.Lhota: Krátký - Martyčák, Pešík D., Machala, Pavlas, Štergenich P., Zalubil, Beňo, Žajdlík, Anisch, Lučný

střídali: Matuštík, Machala, Opletal, Bahula

     K poslednímu zápasu, před opět vynucenou pauzou, kterou nařídila naše slavná vláda, jsme odjeli k derby do Ostrohu. Nebyli jsme vůbec kompletní. K marodům přibyli Gál, Pešík E., Horák, Kremr a dlouhodobě chybějící Dan Štergenich. Do branky jsme nasadili Edu Krátkého, který obstál na výbornou.
     K samotnému utkání. Začalo se svižně na podmáčeném terénu hraničícím regulérností. První střelu vyprodukovali domácí, ale Krátký, hájící naši branku, ji vyrazil nad bránu. V 10. minutě jsme zahrozili Zalubilem i my, ale jeho pokus úspěšný nebyl. Jako další to z přímého kopu zkoušel Větříšek, ale Krátký i na jeho pokus zareagoval výborně. Okolo 20. minuty jsme na hřišti vládli jen my, jenže pokusy Machaly, Matuštíka ani Zalubila, brankou neskončily. Do kabin se odcházelo bez branek.
     Do druhého poločasu jsme vstoupili odhodlání ztrhnout vedení na naši stranu. Zkoušel to opět Zalubil, tentokrát míč netrefil ani branku. V 60. minutě se po standartní situaci ocitl dva metry před prázdnou brankou Beňo, jenže trestuhodně minul. Ostrožané soustřeďujíc se na obranu nestíhali a pomáhali si i za cenu nedovolených zákroků. V 78. minutě se po jednom z nich postavil Štergenich Patrik ke standardce, bohužel jeho střelu zastavila tyč a míč se od ní po brankové čáře odkutálel pryč. V 82. minutě nastřelil tyč i Zalubil, po přihrávce Žajdlíka. Závěrečný nápor přinesl nejdiskutovanější situaci v zápase. V 89. minutě domácí faulovali u lajny, trestný kop poslal Štergenich P. na hlavu Zalubila, ten prodloužil Machalovi, který se po zkrocení míče prosadil střelou na zadní tyč. Jenže v ten moment si lehnul jeden z domácích obránců a rozhodčí Hodulík odpískal údajný faul. Po diskuzích  které nic nevysvětlily, branka neplatila. To v nás vyvolalo křivdu a pár našich fotbalistů si neodpustilo ostřejšího slova na adresu tohoto rozhodčího, který nám pískal snad poprvé v životě, taky doufáme, že naposledy. Bez koncentrace našich, se dostali v nastavení 2 hráči domácích samotní na našeho hrdinu zápasu, Edu Krátkého, který nám nevydaným zákrokem zajistil aspoň bod.
     Uvidíme jestli to byl poslední zápas sezóny, ale všichni dobře víme, jak to dopadlo na jaro. Naposledy bychom chtěli poděkovat našim fanouškům, kteří i přes zákaz, našli cestu na břeh moravy a povzbuzovali aspoň odtud
.

Ne 18. říjen 2020, 15:01:16 CEST
ddufka
11.10.2020 12:30
CORONAVIROVÁ PŘESTÁVKA

 
© Copyright 2010, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Fotbalový klub SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one