branky: 61.Hubáček - 25.,37.Pešík E., 28.Horák, 65.,68.Zalubil
ŽK: Štipčák, Nosek, Ondra, Huspenina - Horák, Štergenich D.
sestava O.Lhota:Gál - Žajdlík, Pešík D., Horák, Štergenich D., Zalubil, Pavlas, Machala, Pešík E., Martyčák, Beňo
Střídali:

Do nového soutěžního ročníku jsme zasáhli až ve druhém hraném kole na půdě Boršic u Blatnice.  Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale dlouho se nám nedařilo územní převahu potvrdit ve vedoucí gól. Domácí odolávali a jen ojediněle se dostali do našeho vápna. Ve 25. minutě otevřel skóre po sólovém průniku přes tři domácí hráče E.Pešík - 0:1. Ve 28. minutě jsme se radovali podruhé, autorem byl Horák, který zužitkoval přihrávku E.Pešíka - 0:2.  Do poločasu jsme bezzubím domácím zasadili třetí zásah, na jehož konci byl ve 37. minutě opět E.Pešík - 0:3.
     Ve druhé půli jsme pod vidinou vedení lehce polevili, ale pořád to bylo naše mužstvo, kdo držel otěže zápasu. V 61. minutě domácí snížili po chybě Martyčáka, autorem branky byl Hubáček, který se opřel do balónu z 16ti metrů a jeho střela zaplula přímo do naší brány 1:3. Obdržený gól nás zase nakopl. V 65. minutě jsme zahrávali standatní situaci, z niž se trefil Zalubil, když si naběhl na předni tyč a nohou dal gól do šibenice. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat. V 68. minutě se po autu E.Pešíka trefil hlavou zalubil a završil tak golový účet zápasu - 1:5.

Po 24. srpen 2020, 10:12:23 CEST