branky: 75.Matuštík, 80.Machala, 86.Pešík E.
sestava O.Lhota: Gál - Žajdlík, Štergenich D., Pavlas, Beňo - Pešík D., Štergenich P., Machala, Martyčák - Horák, Pešík E.
Střídali: Krátký, Matuštík, Zalubil, Kremr, Anisch, Lučný,
sestava Částkov: Andrýsek - Flekač, Haveta, Kaňa, Mikel - Pospíšil, Srna, Matulík, Hubáček, Kameník - Šenk
Střídali: Hanáček, Vašek

K prvnímu domácímu utkání k nám přijel nebezpečný celek a taky doposud lídr soutěže (4 body) Částkov. Ještě než se přesuneme k samotnému zápasu, zmíníme slavnostní předání fotbalového dresu s číslem 50, Bohumilu Fanturovi, který pro hráče a ostatní přichystal po fotbale občerstvení.
   První minuty na hrací ploše byly ve smyslu oťukavání se a vyčkávání. Do první větší šance se dostal v 15. minutě David Pešík, ale  jeho střele chyběla jak razance, tak přesnost. O pět minut později po akci bratrů Pešíkových se ke střele dostal Mirek Machala, opět ale bez úspěchu. Po půl hodině hry nacentroval Erik Pešík, míč se dostal až k volnému Patriku Štergenichovi, jehož pokusu rozezvonil břevno, odražený míč se dostal k jeho bratrovi a opět se rozezvonilo v uších diváků. Podotkneme, že oba dva pokusy na brankovou konstrukci vytáhl hlavní postava prvního poločasu a to brankář Částkova, Tomáš Andrýsek. Hosté pokračovali v pozorném bránění a vyčkávali na jejich šanci, která v prvním poločase nepřišla. V poslední minutě prvního poločasu jsme přece mohli jít do zaslouženého vedení. Štergenich P. posadil míč na hlavu Erika Pešíka a jeho razantní úder skončil pouze na břevně.
     Do druhé půle jsme vstoupili odhodlání misku vah převrátit na naši stranu. Jenže minuty utíkaly a početné Lhotské ekipě v hledišti se mohlo zdát, že někteří začínají být nervozní. Obavy mohl naplnit rychlonohý Kaňa, jenže v největší šanci Částkova vytloukl jen Gálovi "betony". V 75. minutě jsme konečně udeřili my! Odražený míč si našel Matuštík, navedl si loptu na jeho silnější levou, kde utěšenou střelou rozjásal naše publikum poprvé -1:0! Druhou uklidňující branku vstřelil v 80.minutě Machala, když využil krásnou přihrávku Matuštíka - 2:0! Dva rychlé zásahy hosty z Částkova složily a na hřišti jsme existovali jenom my. Poslední slovo si vzal Erik Pešík, kterému v 86.minutě vypracoval šanci Zalubil a do otevřené obrany dal tečku za dnešním těžkým zápasem -3:0!

Čt 3. září 2020, 20:41:57 CEST