SK OSTROŽSKÁ LHOTA - oficiální stránky fotbalového klubu
IMG_0009.JPG
Hradčovice - O.LHOTA 1:1(0:0)
branky:63. Řihák- 88.Zalubil
žk: 15. Zemánek, 41. Krejsa, 44. Hlaváč, 64.Hlaváč, 78. Flasa r- 38. Pešík E., 62. Anisch, 64. Pešík D., 90. Krátký
sestava Hradčovice: Zemánek-  Pochylý, Kroča, Kňažeje ,Machalek-  Řihák ,Kolaja ,Krejsa ,Hruboš  -Hlaváč ,Flasar
střídali:Zemánek, Malina, Řihák P., Macků, Hostýnek, Kreisl , Šrámek
sestava O.Lhota: Gál -  Žajdlík,  Štergenich D.,  Pavlas,  Beňo -  Pešík D.,  Štergenich P.,  Machala,  Horák -  Zalubil, Pešík E.

střídali: Matuštík, Kremr, Anisch, Lučný, Martyčák, Krátký, Bahula

      K dalšímu venkovnímu zápasu jsme se vydali do ne moc oblíbených Hradčovic.Ty po rozpadu Drslavic oslovili pár hráčů, kteří jejich volání vyslyšeli a posíli tento celek. Po 5ti minutách hry domácí dvakrát zahrozili ze střední vzdálenosti, ale Gál bezpečně obě šance pokryl. To bylo k ohrožení naší branky v prvním poločase od domacích vše. Ve 12. minutě po rohovém kopu chyběl kousek Horákovi, aby nám udělal radost. Zanedlouho to z rohu zkoušel Pešík E., ale trefil pouze tyč. V prvním poločase jsme měli takových standartních situací mnoho, a je až s podivem, že se do poločasové přestávky šlo za bezbrankového stavu.
     Do druhé fáze zápasu jsme ještě o jednu rychlost zvýšili na obrátkách. Kdybyhom tady popisovali každou šanci nebo akci, tak to ztratí smysl a budeme se  opakovat. Šance Pešíka E., Štergenicha P., Pavlase  ani Zalubila brankou neskončily. A jak to tak někdy bývá, skore se měnilo na druhé straně. Po zbytečném faulu Anische, zahrávaly z boku standartku Hradčovice. Řihák míč nakopl na naší branku, Gál podběhl a Horák už celou nešťastnou situaci nezachránil -1:0! Jestli byl střelcem domácí fotbalista nebo náš Kamil Horák je zbytečné řešit. Po obdržené brance jsme ze hry neztratili a vytvářeli jsme jednu šanci za druhou. V 70. minutě měl vyrovnání na kopačce Machala, jenže netrefil ideálně a míč branku mimul. Ze standartní situace nastřelil Patrik Štergenich jen břevno. V 85. minutě byl ve vápně stažen Lučný a kopali jsme penaltu. Tu domácí dlouho komentovali a tak Zalubil vyrovnal až za 4 minuty před závěrečným hvizdem -1.1! Zavěrečný tlak přinesl rohové kopy, které domácí odvraceli a po minutce nastavení rozhodčí ukončil naše trápení.
     Nechceme alibisticky komentovat výkon rozhodčího, ale tvrdá hra domácích zasloužila vyšší počet karet a taky jejich barva neodpovídala zákrokům. K dalšímu důležitému utkání se postavíme v neděli k derby s rezervou  Hluku.

Čt 10. září 2020, 14:03:54 CEST
ddufka
11.10.2020 12:30
CORONAVIROVÁ PŘESTÁVKA

 
© Copyright 2010, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Fotbalový klub SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one