sestava Hluk B: Fojtík - Miroš, Botek, Dekrét, Prudík, Fruhauf, Kuřina, Vozár, Kužela, Martiš, Straka
střídali: Sabo, Bílek, Blaha, Chytil, Machala, Soviš
sestava O.Lhota: Gál -  Horák, Martyčák, Pešík D., Machala, Pavlas, Štergenich P., Pešík E., Zalubil, Beňo, Žajdlík

střídali: Matuštík, Kremr, Anisch, Lučný, Radoch, Krátký, Bahula

Tentokrát nás čekalo derby proti rezervě Hluku. V sestavě nám chyběl pouze Dan Štergenich, na druhé straně hosté dojeli natolik kompletní, že ani na lavičku náhradníků se nevlezl ostrostřelec Vagai.
      Fotbal začal opatrně z obou stran. Do první vážnější situace jsme se dostali jako první my, když Zalubil posílal míč do opuštěné branky, ale k naší smůle Fojtíka zastoupil na brankové čáře obránce. Hluk zahrozil střelou Machaly O., ten ale taky neuspěl. V prvním poločase měl každý tým několik možností skórovat, jenže se to nepovedlo nikomu a velmi slušná divácká kulisa v prvním poločase branku neviděla.
     Druhou půli začali lépe hosté, kteří s ubývajícím časem přebírali otěže zápasu, zejména nestárnoucí dvojice Botek ,Machala O. Po hodině hry jsme to mohli být my, kteří otevřou účet v zápase. K odraženému míči se dostal Horák, orazítkoval jen břevno. Na druhé straně dopadl úplně stejně Machala, když míč napálil taky do brankové konstrukce. V 70. minutě hosté vyprodukovali centr na Sába, ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil - 0:1! Odpověď mohla přijít vzápětí. Zalubil obešel Fojtíka, kterému nestačilo nic jiného než našeho forwarda faulovat. Rozhodčího posouzení nás překvapilo. Nejenže faul vytáhl na hranici šestnácky, ale že neudelil ani kartu, už pár lidí nechápalo. Z následného trestného kopu Zalubil přestřelil. Do otevřené obrany vtrhl deset minut před koncem Martiš a rozhodl o bodovém dělení - 0:2! Poslední tečku zápasu, dal za ruku ve vápně minutu před koncem Miroš z penaltového puntíku - 0:3! Sportovně uznáme, že Hluk vyhrál zaslouženě a my se pokusíme divákům omluvit dalším domácím zápasem, kdy hostíme Dolní Němčí B.

Út 22. září 2020, 10:01:02 CEST