branky: 9.,14.,69.,80. Pešík E., 16.Lučný, 18.Zalubil, 62.Martyčák
žk: 42.Žajdlík, 65.Beňo - 62.Chladil, 88.Juřenčák
sestava D.Němčí B: Kolísek - Adamec, Zimčík, Chladil, Juřenčák, Hřib, Vyoral, Světinský, Pěrka, Mahdal, Nemrava
střídali: Kadlček, Pastorek, Talský, Horňák, Zaduban, Kvasnička
sestava O.Lhota: Gál -  Horák, Martyčák, Lučný, Machala, Pavlas, Štergenich P., Pešík E., Zalubil, Beňo, Žajdlík

střídali: Matuštík, Kremr, Anisch, Pešík D., Bahula

K dalšímu utkání jsme se opět na domácí půdě postavili proti mužstvu Dolního Němčí B. K dalšímu vládnímu opatření, které omezuje počet diváků, jsme byli nuceni zavřít brány už před výkopem utkání, kdy byla kapacita vyčerpána. Před výkopem se popřálo Tondovi Miklíčkovi k jeho 60tému jubileu. Dodatečně gratulujeme ještě tady.
     Do zápasu jsme vstupovali v roli favorita. Ještě připomeneme, že hosté odehrají na podzim všechny své zápasy venku z důvodu rekonstrukce areálu v Dolním Němčí. První půle začala v naší režii. V 8. minutě jsme šli do vedení, když Erik Pešík proměnil samostatný únik - 1:0! V minutě 14té se po kombinaci Štergenich - Lučný - Zalubil trefil opět Pešík - 2:0! O 2 minuty později prošel rychlonohý Lučný středem hřiště až na hranici šestnácky a zvýšil náš kredit na - 3:0! V 18. minutě to bylo již vedení o 4góly. Ten čtvrtý  přidal Zalubil lobem a zakončil úctihodnů desetiminutovku -4:0! Do poločasu už jsme další branky nepřidali.
      Do druhé půle vstoupili lepší hosté, jenže jejich akce končily před hranicí velkého vápna. V 62. minutě jsme zahrávali standartní situaci. Patrik Štergenich posadil míč na hlavu Kamila Horáka, jenže ten trefil břevno a nejrychleji u dorážky byl Jirka Martyčák -5:0! V 69. minutě dostal ideální přihrávku opět Erik Pešík a přehoděním brankáře dokončil hattrick - 6:0! Za chvíli na to připravil Machala gólovku Anischovi, ten ale minul. Poslední tečku v zápase udělal hostující obránce, kdy si v tísni otravovaným Pešíkem vstřelil vlastní branku - 7:0! Poslední desetiminutovka se dohrávala sporadicky. Podle rozpisu nás čekají 3 venkovní zápasy, které bychom měli odstartovat v Popovicích.

Út 29. září 2020, 13:22:06 CEST