sestava Popovice: Tetera - Vagdal, Kryštof, Masaryk, Staník, Mimránek, Mikulčík L., Mikulčík R., Hanák, Tvrdoň, Kolečkář
střídali: Matoušek, Šudřil, Velickovic, Švec, Vlčnovský, Bahula
sestava O.Lhota: Gál -  Horák, Martyčák, Pešík D., Machala, Pavlas, Štergenich P., , Zalubil, Beňo, Žajdlík

střídali: Matuštík, Pešík E., Anisch, Bahula

K prvnímu ze 3 po sobě jdoucích venkovních zápasů jsme k prvnímu zajížděli do nevyzpytatelných Popovic. Do hry jsme nemohli počítat s Ondrou Lučným,Edou Krátkým a Danem Štergenichem .Pouze na lavičce začal Pešík E., který se necítil úplně fit.
      Utkání začalo svižně a domácí dali najevo, že nás nečeká nic lehkého. Ve 2. minutě Mikulčík napřáhl ze střední vzdálenosti a kupodivu lopta skončila na tyči. V 5. minutě jsme se po hezké kombinaci dostali až na malé vápno, kde všechno utnul Beňo a otevřel účet - 0:1! Domácí hráli aktivně a zahrozili po čtvrt hodině. Nestárnoucí Mimránek vypustil projektil a opět zvonilo pro nás jen břevno. V Popovicích se hrálo nahoru dolů. V 29. minutě aktivní Mirek Machala vyslal do brejku Martina Zalubila a ten levačkou nekompromisně zavěsil - 0:2! Do konce poločasu se výsledek už nezměnil.
     Do druhé půle jsme si vědomi náskoku dvou branek soustředili více na obranu a hrozili z brejkových situací. Do jedné z nich se dostal Zalubil s Horákem, jenže nezakončili. Po hodině hry našel Matušík Zalubila a ten z voleje jen těsně přestřelil. Na druhé straně s chutí hrající Přemysl Hanák se řídil do zakončení, tam mu vystavil červenou s přehledem hrající Patrik Štergenich. V 80. minutě nevyužil špatné rozehrávky brankáře domácích Tetery Horák. Závěrečný náznak tlaku Popovic jsme si pohlídali na výbornou a vezeme si 3 důležité body. Pochvalu si zaslouží naši stopeři i s gólmanem, v záloze výborně hrající Pešík D. s Mirkem Machalou a v útoku střelec druhé branky Zalubil. Velkou pochvalu zasluhuje taktéž hlavní rozhodčí Vlastimil Ogrodník, který si odskočil z MSFL zapískat si soutěž nejnižší. Naši diváci jak je zvykem přijeli opět v hojném počtu, potlesk patří i jim. Další neděli vyrážíme směr štěrk, kde se utkáme s béčkem Ostrohu, výkop začíná už 12:30!

St 7. říjen 2020, 09:28:40 CEST