19.Matuštík, 57., 73.Pešík E. - 90.Bobčík

ŽK: Šterfenich D. - Bahula, CHlumský
sestsva O.Lhota: Gál - Horák, Žajdlík, Lučný, Kopeček, Štergenich D., Štergenich P., Pešík E., Martyčák, Matuštík, Beňo, střídali: Brhel, Anisch, Krátký, Pavlas
sestava H.Němčí: Goroš - Jančařík, Bahula, Staroba, Tureček, Malík, Zámečník, Bobčík, Minařík, Chlumský, Špaček

K dalšímu utkání okresní soutěže k nám přijel tradiční soupeř z Horního Němčí. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od první minuty jsme určiovali, kdo bude na hřišti pánem. V 7. minutě byl hokejovým způsobem srážen Horák, jenže rozhodčí vyhodnotil situaci, že vše bylo v pořádku. První větší příležitost přišla v 15. minutě ze standardní situace. Domácí kapitán P.Štergenich poslal míč krásně přes zeď, bohužel do tyče. Celý první poločas jsme měli míč na kopačkách po většinu času jen my. Hosté se za polovinu dostávali jen sporadicky. Horněmčané k nám přijeli s taktikou rozkouskovat hru, nikam nespěchat a v osobních soubojích, přitvrdit. Ještě první dějství se jim to v celku dařilo. Do kabin se docházelo za bez brankového stavu.
     Druhá půlka začala jak jinak, než dobývání hostující branky. V 50. minutě se sportovně přiznal k rohovému kopu Jančařík. Ten poslal Štergenich P. na hlavu Erika Pešíka a ten hlavou poslal domácí celek do vedení - 1:0! O 2 minuty později se činil Matuštík. Na jeho věk, opět ukázal, že jeho levá noha není jen na "opírání". Postavil se k zahrání rohového kopu a kopl míč přímo do branky. 2:0! V další obrovské šanci se ocitl Dan Štergenich, ale přihrávku od E. Pešíka nedokázal dotlačit do sítě. V 73. minutě jsme opět založili rychlý útok, ve středu hřiště přišla přihrávka na Kamila Horáka a ten pelášil v tandemu s E. Pešíkem samostatně na Goroša. Horák poslal přihrávku na střelce Pešíka a ten do prázdné branky uklidil míč 3:0. Další pohlednou kombinaci zakončoval Štergenich P. hlavou nad. V poslední minutě, kdy mohl jít sám na brankáře Anish, který vybíhál z vlastní poloviny mu rozhodčí Korolovych upískl ofside. Z první a poslední akce hostů ve druhé půlce, se dočkali branky i oni, kdy se prosadil hlavou Bobčík - 3:1! Konec zápasu. Další domácí vítězství trošku smazalo minulý týden debakl s Hradčovic. K dnešnímu utkání dle výběrčích, prohlíželo přes 250 diváků, za co by se nemuseli stydět třeba i v Příbrami.
NE 27.10. od 14:00